
Valaise tilasi vaivattomasti LED-yövalolla, joka on suoraan pistorasiaan kytkettävä. Tämä pistorasiaan liitettävä yövalo sulautuu saumattomasti mihin tahansa pistorasiaan ja tarjoaa jatkuvaa tunnelmavalaistusta ilman paristoja.
Sopii täydellisesti myöhäisillan kylpyhuonereissuille, käytävillä liikkumiseen tai rauhoittavan lastenhuoneen luomiseen. Kompakti muotoilu tarjoaa hienovaraisen mutta tehokkaan valaistusratkaisun, joka sulautuu saumattomasti mihin tahansa sisustukseen.
Hyödyntäen edistyksellistä LED-teknologiaa, se takaa energiatehokkuuden ja pitkän käyttöiän, vähentäen sekä energiankulutusta että ympäristövaikutuksia. Automaattinen hämäräkytkin sytyttää pehmeän valon, kun pimeys laskeutuu, varmistaen että ympäristösi on valaistu vain silloin kun se on tarpeen.
| Brändi | Perel |
| Malli | ENL2 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | läpinäkyvä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 77 mm |
| Tuotteen paino | 67 g |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Halkaisijan yksikkö | 66 mm |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Määrä ledejä. | 4 |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | 16 A |
| Commerciële kleurtint van LED's" be translated to Finnish informally, it would be: "LEDien kaupallinen värisävy". | Valkoinen |
| Met schemersensor -> Skuutintunnistimen kanssa | Joo |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |