
Thermisen kutistesukka 2:1 - 3,5 mm - musta - 15 m - laatikko tarjoaa luotettavaa suojaa sähköisiin sovelluksiin, ja sen monipuolisuus tulee tarpeeseen sähkökaapeleiden liittämisessä, juotettujen kohtien eristämisessä ja kaapeleiden merkitsemisessä.
De buis beschermt metalen onderdelen tegen corrosie en biedt ook bescherming voor antennes en glasvezelkabelverbindingen. Dankzij de dunne wand en buigzaamheid is de krimpkous makkelijk aan te brengen, zelfs op lastig bereikbare plekken.---Putki suojaa metalliosia korroosiolta ja tarjoaa myös suojan antenneille ja valokuitukaapeliliitännöille. Ohuen seinämän ja joustavuuden ansiosta kutistesukka on helppo asentaa, jopa vaikeasti tavoitettaviin paikkoihin.
Valmistettu polyolefiinista, kutistesukka on sileä ulkopuolelta ja tarjoaa erinomaisen vetolujuuden. Kutistumissuhde voi olla jopa 50 %, joten käyttäjät voivat sovittaa sukan erikokoisiin kohteisiin. Lisäksi sen palonesto-ominaisuudet ja vähäinen veden imeytyminen tuovat lisäturvaa.
| Brändi | Velleman |
| Malli | ST35BK-BX |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 18 cm |
| De hoogte van het product | 5,5 cm |
| Productbreedte | 17 cm |
| Tuotteen paino | 196 g |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 HB |
| Kutistumislämpötila | 90 °C |
| Kutistumissuhde | 2.1 |
| Pituus kutistesukka | Sure thing! Here's the translation into Finnish: "15 min" |
| Nimellishalkaisija kutistumiselle | 3 mm |
| Materiaali | Polyolefiini |