
Tämä korkealaatuinen Toolland-työkalusarja sisältää 78 kestävästä kromivanadiinista valmistettua osaa. Setissä on olennaisia työkaluja, kuten 3 pihdit ja 4 ruuvimeisseliä, ja se on loistava valinta erilaisiin projekteihin.
3/8" räikkäruuvimeisselillä, 14 3/8" hylsyavaimella ja 3/8" jatkolla oot valmiina mihin tahansa ruuvi- tai pulttihommaan. Tarkkuustyötä varten sulta löytyy 9 kuusiokoloavainta, 8 yhdistelmäavainta ja 34 ruuvimeisseliterää.Tässä setissä on käytännöllisiä työkaluja, kuten mittanauha ja vasara arkipäivän hommiin. Kaikki tulee kätevästi mukana kestävässä kantolaukussa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HSETPRO3 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Punainen, musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 115 mm |
| De hoogte van het product | 320 mm |
| Productbreedte | 415 mm |
| Tuotteen paino | 5300 g |
| Lisämateriaalia | ABS, PP (polypropeeni), Metalli |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä kappaletta | 78 |
| Säilytyslaatikko | Joo |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Magneettinen |
| Ergonominen kahva | Joo |
| Antiliuku kahva | Joo |
| The term "Uitschakelbeveiliging" can be translated to Finnish informally as "sammutussuojaus". | ei |
| Kestää sabotaasia | ei |
| Kirjoita uudelleen muotoillen. | Gereedschapstas voidaan kääntää suomeksi epämuodollisesti sanaksi "työkalulaukku". |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |