
STEKKER IP44 on sinun kestävä ulkokaveri, suunniteltu kestämään pölyä ja roiskeita taitavasti. Helppoa ja turvallista yhteyttä kaikkeen puutarhavalaistuksesta tee-se-itse-sähkötyökaluihin.
Kestävyys kohtaa monipuolisuuden: sadekuurot, hiekkamyrskyt ja jopa vahingossa roiskuneet vedet eivät haittaa sen luotettavaa suorituskykyä. Se tarjoaa saumattoman yhdistettävyyden lukuisiin ulkolaitteisiin ja on suunniteltu kestämään ja loistamaan siellä, missä muut kompastelevat.
IP44-luokituksellaan STEKKER hoitaa luotettavasti juhlavalot, grillitarvikkeet ja muut tarpeet, aina huippuluokan turvallisuusstandardit säilyttäen. Sen monipuoliset käyttömahdollisuudet varmistavat, että ulkotilat pysyvät elinvoimaisina ja toimivina sateella tai auringonpaisteella.
| Brändi | Perel |
| Malli | E390M2 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 160 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Käyttäisin sanaa "johto" tai "kaapeli", riippuen kontekstista. Mikäli sinulla on erityinen tilanne mielessä, kerro lisää jotta osaan kohdistaa käännöksen oikein! |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä polakkeja | 3 |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Materiaali | Kumi |