
Koe saumaton sähköyhteys viisipaikkaisella jatkojohdolla, jossa on maadoitettu kaapelikotelo. Tämä kompakti muotoilu on täydellinen useiden laitteiden turvalliseen hallintaan.
Integroitu kaapelilaatikko pitää työpisteesi siistinä, vähentää sekasotkua ja lisää turvallisuutta. Viidellä erillisellä pistorasialla se tarjoaa monipuoliset virtavaihtoehdot tärkeille laitteillesi ja kodinkoneillesi.
Suunniteltu tehokkuuteen, jatkojohto on varustettu huippulaatuisella katkaisijalla, joka suojaa laitteesi ylikuormitukselta. Jokainen pistorasia on selkeästi sijoitettu helppokäyttöisyyden ja optimaalisen toimivuuden takaamiseksi.
Olitpa sitten pitämässä kotitoimistoa tai viihdejärjestelmää käynnissä, tämä laite toimittaa luotettavasti tasaista energiaa. Vankka, maadoitettu rakenne lisää ylimääräisen turvallisuuskerroksen, mikä takaa mielenrauhan kaikille voimantarpeillesi.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB5WSWO |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 13,6 cm |
| De hoogte van het product | 12,5 cm |
| Productbreedte | 32 cm |
| Tuotteen paino | 750 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 5 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 5 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Pakkaseton | ei |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | Joo |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | ABS |