
Koe käsityön huippu Spanklem 250 mm x 50 mm:n avulla. Suunniteltu tarkkoihin leikkauksiin, tämä työkalu takaa johdonmukaisuuden joka käyttökerralla, aivan kuten taiteilijan sivellin luo täydellisiä vetoja.
Spanklemin kestävä rakenne tekee siitä luotettavan kaverin jokaiseen projektiin. Sen ergonominen muotoilu vähentää rasitusta pitkän käytön aikana, tarjoten mukavuutta pitkiksi tunneiksi, vähän kuin lempilenkkarisi.
Ominaisuudet: Hiiliteräksinen terä pitää terän terävänä; tarkkuushiotut reunat tarkkoihin leikkauksiin; kevyt mutta vankka rakenne helpottaa käsittelyä, varmistaen luotettavuuden ja tehokkuuden erilaisissa projekteissa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | 3935-25 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 30 mm |
| De hoogte van het product | 50 mm |
| Productbreedte | 300 mm |
| Tuotteen paino | 360 g |
| Lisämateriaalia | The text "Hout" does not provide enough context for an accurate translation. If "Hout" is intended to be translated as "Wood," then the Finnish word for "wood" is "Puu." If you have more context or additional text, please provide it for a more accurate translation. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Maksimaalinen avaus | 250 mm |
| Nopea ote | ei |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |