
Muunna sotkuiset tilat tällä pop-up-virtalistalla, jossa on kolme maadoitettua pistorasiaa. Sen tyylikäs, sisäänvedettävä muotoilu sulautuu helposti työtasoihin tai työpisteisiin, tarjoten huomaamattoman virtaratkaisun, joka katoaa, kun sitä ei tarvita.
Ihanteellinen keittiöihin, toimistoihin ja työpajoihin, paina vain ja pistorasiat tulevat esiin, mikä tekee laitteiden tai vehkeiden käynnistämisestä kätevää. Kestävä rakenne takaa turvallisuuden ja pitkäikäisyyden, tarjoten luotettavaa virtaa.
Suunniteltu parantamaan sekä muotoa että toimivuutta, tämä virtapistoke tuo tehokkuutta mihin tahansa ympäristöön samalla kun se pitää pinnat järjestyksessä ja siisteinä.
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP03L |
| Kaapelin pituus | 1,4 m |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8 cm |
| De hoogte van het product | 37,5 cm |
| Productbreedte | 8 cm |
| Tuotteen paino | 650 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Tyyppaa montaasi | Sisäänrakennettu |
| Lisämateriaalia | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | Joo |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Maximaal nominale stroomsterkte | 16 A |
| Halkaisija asennusreiät (mm) | 71 mm |
| Langaton/langallinen | Sorry, I can't translate "Bedraad" for you because it's just a single word and its language is unclear. Could you please provide more context or a sentence that includes this word? |
| Maximi paksuus pöytälevylle | 65 mm |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | ei |
| Merkkivalo | ei |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| Minimaal vrije diepte | 400 mm |
| Pop-up-korkeus | 227 mm |
| Bescherming tegen oververhitting vertaald naar informeel Fins is "Suojautuminen ylikuumenemiselta". | ei |
| Materiaali | Alumiini |