
Hallitse elektroniikkalaitteitasi vaivattomasti Set Stopcontacten Met Afstandsbediening -laitteella, jossa on kolme pistorasiaa ja kaukosäädin. Yksinkertaista virranhallinta jopa 30 metrin kantamalla, jolloin voit kytkeä laitteita päälle tai pois päältä etäältä.
Jokainen pistorasia tukee jopa 3680W, joten se on täydellinen tehokkaille laitteille. Helppokäyttöinen kaukosäädin on esiohjelmoitu ja yhteensopiva useiden pistorasiasarjojen kanssa, mikä mahdollistaa saumattoman integroinnin kotonasi tai työtilassasi.
Olipa kyseessä vaikeapääsyisten lamppujen sammuttaminen tai energian säästäminen yöaikaan, tämä setti tarjoaa vertaansa vailla olevaa mukavuutta ja tehokkuutta. Nauti modernista elämästä helpon asennuksen ja erinomaisen toiminnallisuuden avulla.
| Brändi | Perel |
| Malli | 7500-3N2 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 80 mm (millii) |
| De hoogte van het product | 99 mm |
| Productbreedte | 55 mm |
| Tuotteen paino | 111 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 12 V |
| Maksimaalinen teho | 2300 W |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Lisämateriaalia | PC (polykarbonaatti) |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Tumman harmaa |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Maximaal nominale stroomsterkte | 10 A |
| Määrä kappaletta | 3 |
| Dieptezender | 16 mm |
| Hoogte zender kääntyy suomeksi epävirallisesti: "Lähettimen korkeus." | 82 mm |
| Breedtezender | 36 mm |
| Painolähettimen. | 28 g |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Siirtotaajuus | 433 MHz |
| Inclusief batterijen zender translates to: "Sisältää lähettimen paristot." | Joo |
| Maximi työskentelyetäisyys | 25 mins |
| Number van batterijen voor de zender | 1 |
| Materiaali | ABS |