
Tämä turvallinen kassalipas on kooltaan 18 x 25 x 9 cm ja siinä on irrotettava eurokolikkotarjotin, joka on suunniteltu sujuvaan järjestämiseen ja helppoon pääsyyn kolikoihin.
Kestävyyttä ajatellen suunniteltu, sen vankka metallirakenne varmistaa arvoesineidesi turvallisuuden.
Täydellinen ahtaiden tilojen säilytykseen, mutta silti tarpeeksi tilava pitämään monenlaisia tavaroita kolikoidesi lisäksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG70051 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 18 cm |
| De hoogte van het product | 9 cm |
| Productbreedte | 25 cm |
| Tuotteen paino | 1236 g |
| Otteen kanssa | Joo |
| Määrä osastoja | 11 |
| Kirjoita paikka | Avainlukko |
| Määrää avaimia | 2 |
| Verwijderbaar muntenbakje" in Finnish is "Irrotettava kolikkolaatikko." | Joo |
| Materiaali | Metalli |