
Kumipäällysteinen Verlengkabel jatkaa virtaa kestävästi ja sen 25 metrin pituus tekee siitä monikäyttöisen. Tyylikäs musta muotoilu sulautuu helposti mihin tahansa ympäristöön samalla kun se takaa luotettavan energian jakelun.
Tällä jykevällä 3G2.5-laatuisella jatkojohdolla varmistat optimaalisen virran kulun ja parannetun turvallisuuden, joten se on luotettava valinta sekä sisä- että ulkokäyttöön. Maadoitettu muotoilu tarjoaa lisäsuojaa ja vähentää sähköiskujen riskiä käytön aikana.
Olipa sitten kyse työkalujen pyörittämisestä vilkkaassa työpajassa tai valaistuksen tuomisesta ulkoilmatapahtumaan, tämä kaapeli kestää vaativat olosuhteet ja tarjoaa kaipaamasi joustavuuden. Sen kestävä rakenne vastustaa kulumista, mikä takaa pitkän käyttöiän ja mielenrauhan.
| Brändi | Perel |
| Malli | EC25R25 |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | Musta |
| Tuotteen paino | 4835 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05RR-F 3G2.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Materiaali | Kumi |