
Professionele neopreen kaapelikela on suunniteltu kestävyyttä ja tehokkuutta ajatellen. Tämä 25 metrin kaapelikela tarjoaa saumattoman yhteyden missä tahansa ympäristössä kiertymisen estävällä teknologiallaan.
Tämän 3G2.5-kaapelin vahva tekninen rakenne tukee vaivatta tehokkaita laitteita, varmistaen parhaan suorituskyvyn ilman, että turvallisuudesta tingitään. Kaapelikela, jossa on neljä maadoitettua pistorasiaa, tarjoaa monipuolista käyttöä, ja useita laitteita voi liittää yhtä aikaa.
Ihanteellinen sekä sisä- että ulkokäyttöön, sen neopreenirakenne tarjoaa paremman suojan kulumista vastaan. Oli sitten kyseessä työkalujen käyttäminen verstaalla tai laitteiden pyörittäminen elokuvan kuvauksilla, sen luotettava ja monipuolinen muotoilu erottuu edukseen, kuin vakaa ankkuri myrskyisässä meressä.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR25NP25A |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 43 cm |
| De hoogte van het product | 34 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 4,9 kg |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 11,5 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |