
Muuta digitaalinen äänesi rikkaaksi analogiseksi äänen elämykseksi meidän huippulaadukkaalla digitaalista analogiseksi äänisignaaliksi muuntavalla laitteellamme. Tämä kompaktin kokoinen laite yhdistää saumattomasti modernit teknologiat ja vintage-äänien loistokkuuden.
Varustettu 24-bittisellä/192kHz:n digitaalista analogiseksi muuntajalla, tämä laite varmistaa, että jokainen yksityiskohta lempibiiseistäsi säilyy ja paranee. Sen kestävä alumiinikotelo takaa luotettavuuden ja vähentää signaalin häiriöitä.
Ominaisuuksiin kuuluu optiset ja koaksiaaliset tulot monipuoliseen liitettävyyteen, RCA-ulostulo kirkkaaseen äänensiirtoon ja plug-and-play-asennus, joka ei vaadi lisäohjelmistoja. Nauti kristallinkirkkaasta äänestä yhdistäessäsi kotiteatterijärjestelmään tai stereokaiuttimiin.
Paranna äänesi laatua tällä muuntimella, joka resonoi kuin klassisen pianon virittäminen täydelliseen säveleen ja tarjoaa sinfonian olohuoneeseesi.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQM119C |
| Kaapelin pituus | Sure, please provide the text you want translated to Finnish. |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 14,5 cm |
| De hoogte van het product | 3,5 cm |
| Productbreedte | 16,5 cm |
| Tuotteen paino | 78 g |
| Sähkönkulutusteho | 0,5 W |
| Sähkövirta | Sure, I can help with that. However, I need the text you want translated to Finnish. Please provide the text, and I'll be happy to assist! |
| Kirjoita liitin 1 | TOSLINK |
| Yhteys 1 sukupuoli | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Yhdistäminen 2 sukupuoli | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Tyyppiliitin 2 | 2 x RCA |
| Tehoa | 0 W |