
PRINTCONNECTOR - NAARAINEN - 8 KONTAKTIA / 20 cm tarjoaa saumattoman yhdistettävyyden luotettavalla 8-kontaktin suunnittelullaan, tarjoten tarkkuutta tiedon ja virtalähteen siirtoon kompakteissa sovelluksissa.
Tämä monipuolinen liitin mahdollistaa tehokkaan signaalin reitityksen ahtaissa tiloissa, ja se sopii täydellisesti erilaisiin elektroniikkaprojekteihin. Sen 20 cm pituus takaa riittävän joustavuuden ja ulottuvuuden, jolloin voit helposti luoda yhteyksiä verkkosysteemeihin tai räätälöityihin laitteistokokoonpanoihin.
Vankan rakenteen ja tiukan istuvuuden ansiosta se takaa kestävyyden ja minimoi datan häviämisen. Tämä tuote on loistava niissä tilanteissa, joissa vakaus ja yhteyden luotettavuus ovat tärkeitä, ja se luo standardin luotettaville rajapintaratkaisuille.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF8 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 17,82 mm |
| Tuotteen paino | 6,35 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 8 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |