
Plastic gereedschapskist met uitneembare bakjes - 21 L. Tämä Perelin työkalupakki on monipuolinen ja kestävä säilytysjärjestelmä, joka pitää työkalusi järjestyksessä.
Tämä kestävästä polypropyleenista valmistettu laukku on täydellinen sekä sisä- että ulkokäyttöön. Siinä on tukevat alumiinilukot ja ergonominen kahva, mikä tekee kantamisesta helppoa.
De koffer heeft 12 uitneembare opbergvakken die stevig op hun plek blijven als het deksel dicht is. Perfect voor het veilig bewaren van kleine onderdelen zoals schroeven, bouten en moeren.
| Brändi | Perel |
| Malli | OTBC2 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 240 mm |
| De hoogte van het product | 200 mm |
| Productbreedte | 455 mm |
| Tuotteen paino | 2320 g |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | Sure! Could you please provide the text you'd like to be translated to Finnish? |
| Määrä osastoja | 13 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, matkalaukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 2 |
| Materiaali | Polypropeeni |