
Hallitse ympäristöäsi vaivattomasti Perelin innovatiivisella Smart-sarjalla. Käytä useita laitteita etänä yhdellä sovelluksella, mikä poistaa tarpeen manuaalisesti ohjata valojasi tai arpoa, kuka on ovella, vaikka olisit poissa.
Tuya-yhteensopivan älykkyyden avulla elämästä tulee helpompaa yhden kätevän sovelluksen kautta. Perelin Smart-mallistoa on helppo hallita käyttäjäystävällisellä ja ilmaisella Tuya-sovelluksella.
Perelin fiksu lämmitin, täydellinen lisälämmitykseen, voidaan ohjata etänä Tuya-sovelluksella tai suoraan laitteesta. 2000 W:n teho varmistaa nopean lämmityksen. Siinä on 3 lämmitystehoa, termostaatti ja 24 tunnin ajastin mukavuuden säätämiseen. Ylikuumenemissuoja takaa automaattisen sammutuksen, jos laite kuumenee liikaa, mikä lisää turvallisuutta ja mielenrauhaa.
| Brändi | Perel |
| Malli | SMART1310 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 210 mm |
| De hoogte van het product | 375 mm |
| Productbreedte | 605 mm |
| Tuotteen paino | 3,20 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Otteen kanssa | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Sähkönkulutusteho | 2000 W |
| Esitys | Joo |
| Tyyppaa montaasi | Sure! The translation of "Voet, Vrijstaand" to Finnish in an informal context is "Jalka, Vapaasti seisova." |
| Lisämateriaalia | ABS, PP (polypropeeni) |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| EPREL-tunnistekoodi | 2433803 |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Energialuokka | A+ |
| Lengte van het netsnoer | 1,4 m |
| Ajastin | Joo |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | Joo |
| Kirjoita kytkin | Rele |
| Sähkösuojaus | Ylikuumeneminen |
| Energian säästäminen | Joo |
| Energiebron → Energialähde | Sähkö |
| Lämmitysasetukset | 750 W, 1250 W, 2000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume vertaald naar informeel Fins is: Maksimilämmitystilavuus. | 60 m³ |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G0.75 |
| Termostaatti | Joo |
| Pyörillä | ei |
| Verwarmingafstand | Sure! Here's the translation to Finnish:"2 m" |
| Kirjoita lämmitys | Kuuma ilma, Smart |
| Aantal warmte-instellingen käännettynä epämuodollisesti suomeksi on "lämpöasetusten määrä". | 3 |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Fiksu yhteensopivuus | Amazon Alexa, Google Home, Tuya |
| Kieppeilyeste | Joo |
| Stoffilsuodatin | Joo |
| Materiaali | Metalli |