
Deze robuuste gereedschapskoffer op wielen van Perel, met een capaciteit van 92 liter, maakt het vervoeren van gereedschap eenvoudig en efficiënt. De afmetingen van 595 x 420 x 370 mm bieden voldoende ruimte voor al je benodigdheden.Tämä Perelin tukeva työkalupakki pyörillä, jonka kapasiteetti on 92 litraa, tekee työkalujen kuljettamisesta helppoa ja tehokasta. Sen mitat 595 x 420 x 370 mm tarjoavat tarpeeksi tilaa kaikille tarvikkeillesi.
Dankzij de twee stevige polycarbonaat organizers in het deksel kun je snel en gemakkelijk bij je meest gebruikte tools komen. Het uitneembare opbergvak binnenin zorgt voor extra opslagmogelijkheden en organisatie.Translation: Kahden tukevan polykarbonaatti-järjestelijän ansiosta kannessa pääset nopeasti ja helposti käsiksi eniten käyttämiisi työkaluihin. Irrotettava säilytyslokero sisäpuolella tarjoaa lisää säilytystilaa ja järjestelymahdollisuuksia.
Helppoa kuljetusta varten laukussa on isot kumipyörät ja kaksi mukavaa kahvaa. Leveä, teleskooppinen teräskahva kumikahvalla tarjoaa parhaan mukavuuden, jopa epätasaisessa maastossa.
Kannessa olevat integroidut V-urat ovat täydellisiä putkien ja puulistojen sahaamiseen, joten salkku toimii liikkuvana työpisteenä.
| Brändi | Perel |
| Malli | OMTC28 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 370 mm |
| De hoogte van het product | 420 mm |
| Productbreedte | 595 mm |
| Tuotteen paino | 5750 g |
| Sisäinen syvyys | 250 mm |
| Inwendige korkeus | 300 mm |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 92 l |
| Kirjoita paikka | Matkalaukun lukko |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Telescopinen kahva | Joo |
| Pyörät | Joo |
| Verwijderbare lade" in Finnish is "irrotettava laatikko." | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |