
Tämä 2000 W Perel öljytäytteinen lämmitin, jossa on 9 kylkeä, on täydellinen lisälämmittimeksi. Laitteessa on kolme lämpöasetusta ja termostaatti, joten se antaa mukautuvaa lämpöä. Lämmitetty öljy jatkaa lämmön säteilyttämistä vielä senkin jälkeen, kun laite on sammutettu, eikä öljyä tarvitse vaihtaa.
Turvaominaisuuksiin kuuluu ylikuumenemissuoja, joka sammuttaa laitteen, jos lämpötila nousee liian korkeaksi, ja kaatumiskytkin, joka katkaisee virran heti, jos laite kaatuu. Neljän pyörän ja kätevän kahvan ansiosta sitä on helppo siirrellä.
Kaapelipidike pitää virtajohdon siististi säilytettynä, mikä takaa siistin kuljetuksen ja käytön. Tää lämmitin on tehokas lämmitysratkaisu, joka yhdistää käytännöllisyyden turvallisuuteen ja helppokäyttöisyyteen.
| Brändi | Perel |
| Malli | TC78009N |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40,5 cm |
| De hoogte van het product | 59,5 cm |
| Productbreedte | 24 cm |
| Tuotteen paino | 7,9 kg |
| Automaattinen sammutustoiminto | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Sähkönkulutusteho | 2000 W |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Ajastin | ei |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Termostaatti | Joo |
| Pyörillä | Joo |
| Tyyppiwielen | The word "Zwenkbaar" (which is Dutch for "swivel" or "adjustable") can be translated informally to Finnish as "kääntyvä" or "säädettävä", depending on the context. If you need further contextual translation, feel free to provide more details! |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 4 |
| Bescherming tegen oververhitting vertaald naar informeel Fins is "Suojautuminen ylikuumenemiselta". | Joo |
| Kieppeilyeste | Joo |
| Kirjoita nesteen tyyppi. | Sure! The name "Olie" doesn't require translation, but if you have additional context or text you need translated, please let me know. |
| Nestemäinen täytetty | Joo |
| Määrä elementtejä | 9 |