
Perelin kannettava petroolilämmitin toimii puhdistetulla petroolilla ja on suunniteltu ulkokäyttöön, täydellinen viileisiin iltoihin terassilla tai telttaretkellä. Laitteessa on 2600 W teho, joten se tarjoaa nopean ja tehokkaan lämmityksen.
Kachelissa on reilu 4,6 litran säiliö, joten sitä voi käyttää pitkään ilman, että sitä tarvitsee usein täyttää. Sisäänrakennettu sydän varmistaa tasaisen ja vakaan liekin, mikä takaa luotettavan lämmön.
Kiitos kompaktin ja kannettavan muotoilun, tätä lämmitintä on helppo siirtää ja säilyttää, aivan kuin raskasta ostoskassia. Tukeva rakenne takaa kestävyyden erilaisissa ulkoilmaolosuhteissa.
| Brändi | Perel |
| Malli | TC84100N |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | Musta |
| De hoogte van het product | 45 cm |
| Tuotteen paino | 4,374 kg |
| Gebruiksplaats | Alleen buitenshuis translates to "Vain ulkona" in Finnish. |
| Halkaisijan yksikkö | 33 cm |
| Tyyppi polttoaine | Petroliini |
| Autonomia | "18 t" |
| Sisältö polttoainesäiliössä | 4,6 l |
| Kirjoita tulehdus | Manuaali |
| Brandstofverbruik kääntyy hollannista suomeksi polttoaineenkulutus, mutta kun haluat käännöksen hollannista suomeksi, niin informaalisella kielellä voit käyttää termiä polttoaineenkulutus ihan sellaisenaan. | 0,25 l/h |