
Perel CD-Koffer, jonka mitat ovat 280 x 268 x 160 mm, tarjoaa 12 litran kapasiteetin ja pystyy järjestämään 40 CD:tä tehokkaasti. Alumiinista valmistettu kevyt kotelo on kestävä ja helposti mukana kuljetettava.
Varustettu kahdella osastolla, tämä helpottaa CD-kokoelman lajittelua ja pääsyä siihen. Kaksoisavaimella toimiva lukitusjärjestelmä lisää turvallisuutta ja tarjoaa mielenrauhaa suojaamalla levyt luvattomalta pääsyltä.
Sen kompaktin muotoilun ansiosta se mahtuu helposti erilaisiin säilytystiloihin, joten se sopii sekä kotiin että toimistoon. Tyylikäs viimeistely antaa modernin ilmeen, ja yhdistää toimivuuden ja tyylin saumattomasti.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1823-290 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 280 mm |
| De hoogte van het product | 160 mm |
| Productbreedte | 268 mm |
| Tuotteen paino | 1500 g |
| Sisäinen syvyys | 262 mm |
| Inwendige korkeus | 143 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Määrä osastoja | 2 |
| Kirjoita kansi | Niet verwijderbaar in Finnish (informally) is "Ei poistettavissa". |
| Kirjoita paikka | Sleutelslot, Koffersluiting in Finnish would be: Avaimenlukko, Matkalaukun lukko |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Lisämateriaalia | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Maksimivero | 8 kg |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Kirjoita hoek | Terävä |
| CD-kapasiteetti | 40 |
| Materiaali | Alumiini |