
Perelin tukevan alumiinisen työkalusalkun mitat ovat 320 x 230 x 155 mm ja sen tilavuus on 11,4 litraa. Musta ulkopinta on varustettu alumiinisilla reunoilla lisäkestävyydelle, ja pehmustettu sisäpuoli pitää työkalujesi turvassa ja järjestyksessä.
Kiitos vahvistettujen kulmien, laukku tarjoaa maksimaalista suojaa, jopa haastavissa olosuhteissa. Kaksi avainlukkoa varmistavat suojan ei-toivotulta pääsyltä.
Laukun mukana tulee kätevä olkahihna, joka tekee sen kantamisesta mukavampaa ja helpompaa, joten voit vaivattomasti kuljettaa varusteesi, olitpa sitten kotona töissä tai muualla. Käytä laukkua kaiken säilyttämiseen turvallisesti, aina käsityökaluista elektronisiin laitteisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1821-N |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 230 mm |
| De hoogte van het product | 155 mm |
| Productbreedte | 320 mm |
| Tuotteen paino | 1400 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 315 mm |
| Sisäinen syvyys | 215 mm |
| Inwendige korkeus | 135 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 11,4 l |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 6 kg |
| Pyörillä | ei |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Nelikulmainen |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |