
Jokari Secura No. 15 -johtimenkuorija takaa vaivattoman ja tarkan kuorinnan kaapeleille, joiden koko on 0,25 - 2,5 mm². Integroitu pituusmitta auttaa tarkassa mittauksessa, tehden asennuksista nopeita ja tehokkaita.
Ihanteellinen pieniin tai keskikokoisiin sähköprojekteihin, ergonominen muotoilu vähentää käden väsymistä ja säilyttää mukavuuden pitkäaikaisessa käytössä. Turvalukitusominaisuus mahdollistaa turvallisen säilytyksen ja estää tapaturmat.
Valmistettu kestävyyttä varten, sen vankat materiaalit kestävät päivittäistä käyttöä. Täydellisen suunnittelun esimerkki, jokainen osa on huolella tehty huippusuoritusta varten.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK30155 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 37,1 mm |
| De hoogte van het product | 25 mm |
| Productbreedte | 124 mm |
| Tuotteen paino | Sure, here is the translation to Finnish: 41,7 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko AWG | 12 AWG |
| Minimaalinen AWG-johdinkoko | 24 AWG |
| Maksimi johtimen koko mm² | 4 mm² |
| Maximi johtimen koko | 13 mm |
| Minimaalinen johdinkoko mm² | 0,2 mm² |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Materiaali | PA (polyamidi) |