
Jokari PWS-Plus 003 on sun tarkkuustyökalu saumatonta kaapelin kuorintaa varten, tarjoten huikeaa monipuolisuutta ja luotettavuutta.
Suunniteltu säädettävällä terällä, se käsittelee vaivatta kaapeleita 0,2 mm²:stä 6 mm²:iin, ja varmistaa joka kerta tasaiset tulokset. Tehokkuutta ajatellen suunniteltu, se takaa nopean ja siistin kuorinnan, poistamalla riskin vahingoittaa sisempiä johtimia.
Täydellinen sähköasennuksiin tai tee-se-itse-projekteihin, sen ergonominen muotoilu vähentää käsien väsymistä, joten voit käyttää sitä mukavasti pidempään. Lukittava click-stop-kiinnike parantaa tarkkuutta, tarjoten vertaansa vailla olevaa hallintaa ja turvallisuutta käytön aikana.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK40026 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 42 mm |
| De hoogte van het product | 14 mm |
| Productbreedte | 102 mm |
| Tuotteen paino | 34,5 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko AWG | 18 AWG |
| Minimaalinen AWG-johdinkoko | 28 AWG |
| Maximi johtimen koko | 1 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 0,3 mm |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |