
Jokari Kabelbeugel nro. 50 tarjoaa dynaamista tukea kaapelinhallintaan tarkasti suunnitellulla muotoilulla. Se tekee kaapelinippujen hallinnasta yksinkertaista ja varmistaa turvallisen kiinnityksen erilaisiin asennuksiin.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, se kestää iskuja ja kulumista, mikä vähentää huoltotarvetta. Se sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön ja sillä on pitkäikäinen korroosionkestävä pinnoite.
Helppo asentaa, Kabelbeugel nr. 50 parantaa järjestelmällisyyttä pitämällä kaapelit siistinä ja helposti saatavilla. Sovita se TV-johtojen kiinnittämiseen tai palvelinkiskojen optimointiin luotettavasti.
Innovatiivisella muotoilullaan se toimii kuin johdon paras kaveri, tarjoten vankan tuen ja säilyttäen samalla tyylikkään ulkonäön. Fiksu muotoilu käytännöllisesti toteutettuna.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK79050 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 15 mm |
| De hoogte van het product | 56 mm |
| Productbreedte | 141 mm |
| Tuotteen paino | 67 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximi johtimen koko | 50 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 35 mm |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |