
Jokari Kabelbeugel nro 16 on suunniteltu helpottamaan kaapelien hallintaa, varmistaen siistin ja järjestelmällisen tilan.
Sen vankka muotoilu mahdollistaa useiden kaapeleiden turvallisen kiinnittämisen, mikä parantaa sekä turvallisuutta että ulkonäköä.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, se kestää kulumista ja säävaihteluita, joten se on erinomainen sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Helpon asennuksen ansiosta se sopii erikokoisille kaapeleille, tarjoten joustavuutta ja tehokkuutta sähköasennuksiin ja verkon tehtäviin.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK79016 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 28 mm |
| De hoogte van het product | 33 mm |
| Productbreedte | 108 mm |
| Tuotteen paino | 30 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximi johtimen koko | 16 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 4 mm |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |