
EGAMASTER-putkileikkuri on suunniteltu tarkkuuteen ja kestävyyteen, ja se on erityisesti tehty käsittelemään enintään 5/4 tuuman teräsputkia. Sen vankka rakenne takaa pitkän käyttöiän, mikä tekee siitä korvaamattoman työkalun jokaisessa työkalupakissa.
Painaa vain 1,1 kg, tarjoaa erinomaisen tasapainon ja helppokäyttöisyyden, mikä mahdollistaa tehokkaan ja sujuvan käytön haastavissa ympäristöissä. Työkalun ergonominen ote vähentää käsien väsymistä, joten sitä voi käyttää pidempään ilman epämukavuutta.
Paranna putkien leikkaustehtäviäsi tällä huippulaatuisella laitteella. Leikkaa teräsputkia vaivattomasti ja säästä arvokasta aikaa projekteissasi sen terävän ja luotettavan terän avulla. Täydellinen sekä sisäasennuksiin että ulkoisiin huoltotöihin.
| Brändi | EgaMaster |
| Malli | MS17011 |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 90 mm |
| De hoogte van het product | 110 mm |
| Productbreedte | 270 mm |
| Tuotteen paino | 1,1 kg |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Maximi putkikoko (mm) | 31,75 mm |
| Minimaalinen putkikoko (mm) | 3,17 mm |
| "Bisnes Tyyppi" | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Maximi putken paksuus | 4,8 mm |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |