
De gereedschapskoffer met afmetingen van 410 x 209 x 195 mm en een inhoud van 16,7 liter biedt efficiënte opbergruimte voor verschillende gereedschappen. -> Työkalupakki, jonka mitat ovat 410 x 209 x 195 mm ja tilavuus 16,7 litraa, tarjoaa kätevän säilytystilan eri työkaluille.
Duurzame muovirakenne ja kaksi vankkaa lukkoa takaavat turvallisen säilytyksen matkalla. Kokoontaitettavan kahvan ansiosta voit helposti kantaa ja säilyttää laukkua. Irrotettava sisäalusta helpottaa pienten työkalujen ja tarvikkeiden järjestämistä.
Of het nu gaat om het repareren van een fiets of het in elkaar zetten van meubels, deze koffer helpt gereedschappen binnen handbereik te houden zonder rommel.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM16 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 209 mm |
| De hoogte van het product | 195 mm |
| Productbreedte | 410 mm |
| Tuotteen paino | 890 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 377 mm |
| Sisäinen syvyys | 165 mm |
| Inwendige korkeus | 150 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 16,7 l |
| Kirjoita paikka | Muovisalpa, matkalaukun lukko. |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Materiaali | Polypropeeni |