
Tämä diffusori on valmistettu kestävästä polykarbonaatista ja se on suunniteltu saumattomasti yhteensopivaksi SL7-, RSL7-, SL15-, RSL15-, ALU-45-, ALU-CORNER-, ALU-FLAT-, ALU-STAIR- ja ALU-WALL-koteloiden kanssa. Sen UV-suoja takaa pitkäkestoisen läpinäkyvyyden ja kestävyyden sääolosuhteiden aiheuttamaa kulumista vastaan.
Tämä 3 metrin pituinen diffusori tarjoaa mattapintaisen opaalisen viimeistelyn. Viimeistely pehmentää ja jakaa valoa tasaisesti, poistaen häikäisevän kirkkauden ja luoden pehmeän, ympäröivän hehkun, joka parantaa minkä tahansa ympäristön tunnelmaa. Se sopii täydellisesti arkkitehtonisiin valaistustarpeisiin ja toimii hyvin sekä sisällä että ulkona.
Helppo asentaa, se napsahtaa tukevasti paikoilleen ja pysyy vakaasti myös kuormituksen alla. Olipa kyseessä portaiden, seinätilojen tai tasopintojen valaistus, se optimoi valon hajautuksen ja on loistava valinta esteettisen vetovoiman lisäämiseksi säilyttäen samalla toiminnallisen selkeyden.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AB-SL-M3 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 m |
| De hoogte van het product | 15 mm |
| Productbreedte | 15 mm |
| Tuotteen paino | 100 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Muoto | The translation for "U-vorm" in Finnish, while keeping it informal, would be "sinä-muoto". |
| Värijakaja | Sure! The translation of "Mat" into Finnish, keeping it informal, is "Mat." If you meant to translate a longer text or had something specific in mind, please provide more details! |
| Profiilisarja | ALU-45, ALU-KULMA, ALU-TASO, ALU-PORTAAT, ALU-SEINÄ, RSL15, RSL7, SL15, SL8 |
| Profiilityyppi | Sure! To help me provide the best translation, could you please clarify what "SL" stands for in this context? |
| Materiaali | Polykarbonaatti/UV-stabiloitu |