
Fiksu ratkaisu nykyaikaisiin työpaikkoihin, tämä kolminkertainen pöytäjatkopistorasia tarjoaa monipuolisuutta ja mukavuutta. Jatkopistorasiassa on kolme pistorasiaa ja kaksi tehokasta 2.4 A USB-porttia. Useiden laitteiden lataaminen ja yhdistäminen sujuu vaivattomasti yhdessä kompaktissa yksikössä.
Dankzij de twee stevige montagebeugels is het installeren op bureaubladen of tafels eenvoudig te doen. Deze functie maakt het perfect voor efficiënt kabelbeheer en om je werkplek netjes te organiseren.
Gebruik de USB-portteja ladata puhelimia, tabletteja tai muita USB-yhteensopivia laitteita, samalla kun tavalliset pistorasiat antavat virtaa suuremmille laitteille, kuten kannettaville tai näytöille. Täydellinen valinta nopeaan ja turvalliseen energiansaantiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP03DSUN1 |
| Kaapelin pituus | 1,4 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 7 cm |
| Productbreedte | 28,5 cm |
| Tuotteen paino | 600 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Tyyppaa montaasi | Sure! The informal translation of "Klem" to Finnish is "Terve." |
| Lisämateriaalia | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kirjoita USB-porttiin | USB-A |
| Aantal USB-poorten translates to "USB-porttien määrä" in Finnish. | 2 |
| USB-ulostulovirta | 2,4 A |
| USB | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Alumiini |