
DEURSTOPPER on kätevä ratkaisu estämään ovien paiskautuminen ja varmistamaan sujuvat avaus-sulkemistoiminnot. Kestävästä silikonista valmistettuna se yhdistää joustavuuden ja vahvuuden.
Ominaisuuksiin kuuluu liukumaton pohja ja säädettävä kiilamalli, joka sopii vaivattomasti minkä tahansa oven alle. Liu'uta se vain oven alle pitääksesi oven raollaan tuulisina päivinä tai kiireisissä työympäristöissä.
Tätä monikäyttöistä työkalua voi käyttää kotona, toimistossa tai luokkahuoneessa, ja se tarjoaa luotettavaa tukea erilaisissa tilanteissa. Se on hiljainen vahti, joka ylläpitää rauhaa sisätiloissa.
| Brändi | Perel |
| Malli | CDS1 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 43 mm |
| De hoogte van het product | 202 mm |
| Productbreedte | 48 mm |
| Tuotteen paino | 237 g |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Lisämateriaalia | Kumi |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Maximikorkeus | 202 mm |
| Antikrasin vaatetus | Joo |
| Materiaali | Metalli |