
Tämä kompaktin kokoinen 1W sähköinen hyönteisansa mullistaa tuholaistorjunnan edistyksellisellä hyönteisiä houkuttelevalla valaistusteknologiallaan. Tyylikäs ja helposti siirrettävissä, se sopii saumattomasti mihin tahansa tilaan, oli se sitten kaupunkiasunto tai viihtyisä mökki.
Tehokas hyttyskarkotin houkuttelee ja poistaa erilaisia lentäviä ötököitä helposti vuorokauden ympäri, tarjoten rauhallisen ja ötökkävapaan ympäristön. Energiatehokkaan käyttötekniikan ansiosta se soveltuu jatkuvaan käyttöön ilman, että sähkölaskusi kasvaa.
Kestävyys mielessä suunniteltu sähkölukko on varustettu kestävällä ulkokuorella, joka estää tahattoman kosketuksen, tehden siitä turvallisen kodille. Kytke se vain pistorasiaan ja anna hiljaisen mutta voimakkaan esteen suojata sinua ärsyttäviltä tunkeilijoilta.
| Brändi | Perel |
| Malli | GIK15 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 cm |
| De hoogte van het product | 10 cm |
| Productbreedte | 7 cm |
| Tuotteen paino | 124 g |
| IP-arvo | IPX0 |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | ei |
| Monttujen tekeminen | ei |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Tyyppaa montaasi | Liittää |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Ajastin | ei |
| Värin lamppu | UV |
| USB käytössä | ei |
| Hengityskone | ei |
| Uudelleenkäytettävä | Joo |
| Schrijf ongediertebestrijding | Hyönteinen |
| Hyönteisten torjuntamenetelmä | Elektrokutie |
| Toiminta-alue | 20 m² |
| Vaihdatettava lamppu | ei |
| Verkostoituminen | 900 V |
| Verwijderbare lade" in Finnish is "irrotettava laatikko." | ei |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Palosuojattu ABS |