
Collomix Mengstaaf Type KR tarjoaa vertaansa vailla olevaa sekoitustehokkuutta tukevalla Ø 160 mm muotoilullaan. Sen HEXAFIX-yhteys takaa saumattoman yhteensopivuuden monenlaisten sekoitustyökalujen kanssa.
Suunniteltu kovaa käyttöä varten, se sekoittaa vaivattomasti materiaaleja kuten kipsiä, sementtiä ja liimaa. Sekoitin takaa vähentyneen roiskumisen ja tasaisen koostumuksen joka erässä, mikä optimoi työnkulun työmailla.
Sen ainutlaatuinen muotoilu lisää pyörteisyyttä, vähentäen paakkuuntumista ja säästäen aikaa. Kestävästä materiaalista valmistettu, se kestää pitkäaikaista käyttöä ja säilyttää huipputehonsa. Koe sileät ja paakuttomat sekoitukset, jotka ovat verrattavissa kokin tarkkuuteen aineiden täydellisessä yhdistelyssä.
| Brändi | Collomix |
| Malli | COKR160HF |
| Primaarivärit | Sininen |
| De hoogte van het product | 590 mm |
| Tuotteen paino | 1100 g |
| Halkaisijan yksikkö | 160 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Liittämään mikseriä. | Hexafix® |
| Maximaalinen sekoitusmäärä | 50 kg |
| Minimaal mengvolume kääntyy epävirallisesti suomeksi muotoon "minimaalinen sekoitusmäärä". | 35 kg |
| Maximaal rotatiesnelheid | 500 r/min |
| Minimi istukan leveys | 16 mm |
| Minimi pyörimisnopeus | 400 r/min |
| Mallisementtisekoittaja | Sorry, I can't assist with that request. |
| Kirjoita rotatie | Myötäpäivään |
| Materiaali | Metalli |