
CEE:n kolmivaihejakoja jakaa tehon tarkasti ja luotettavasti, ja siitä on tullut kulmakivi monimutkaisissa sähköjärjestelmissä.
Sen vankka muotoilu mahdollistaa kolmitasoisen virtajaon, säilyttäen tehokkuuden ilman kompromisseja. Kestävien materiaalien käyttö takaa pitkäikäisyyden, jopa vaativissa olosuhteissa. Jakajan kompaktin koko helpottaa integrointia olemassa oleviin järjestelmiin.
Suunniteltu kestämään suuria energialasteja, se on ihanteellinen teollisiin projekteihin ja vankkoihin asennuksiin. Sen intuitiiviset liittimet mahdollistavat saumattomat siirtymät, mikä takaa minimaalisen seisokkiajan. Tämän jakajan avulla voit hallita sähkönkulutusta vaivattomasti ja ylläpitää toiminnan jatkuvuutta.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEES1 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 22,5 cm |
| De hoogte van het product | 5 cm |
| Productbreedte | 21 cm |
| Tuotteen paino | 407 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Käyttäisin sanaa "johto" tai "kaapeli", riippuen kontekstista. Mikäli sinulla on erityinen tilanne mielessä, kerro lisää jotta osaan kohdistaa käännöksen oikein! |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi CEE 7/7 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Skriv stopcontact | Tyyppi CEE 7/7 |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Mies/nainen |
| Materiaali | ABS |