
BRIEVENBUS - PARIS sinisenä tarjoaa tyylikkään ja modernin ratkaisun, jonka mitat ovat 37 x 36.5 x 13.2 cm, ihanteellinen mihin tahansa nykyaikaiseen ympäristöön.
Tämä postilaatikko yhdistää kestävyyden ja tyylin, ja se on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista kestämään säätä. Sen kompaktin muotoilun ansiosta se sopii saumattomasti mihin tahansa seinään, tarjoten helpon pääsyn ja turvaa postillesi.
Olipa kyseessä päivittäinen posti tai kiiltävät lehdet, tilava sisus mukautuu erikokoisiin lähetyksiin, suojaten ja järjestäen sisältöä. Ajattele sitä luotettavana postitarpeidesi vahtina, joka yhdistelee toimivuuden ja esteettisyyden vaivattomasti.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG20002 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 365 mm |
| De hoogte van het product | 370 mm |
| Productbreedte | 132 mm |
| Tuotteen paino | 2014 |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Etuosa |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |