
BRIEVENBUS MONACO INOX määrittelee eleganssin uudelleen tyylikkäällä muotoilullaan, mitoiltaan 36,5 x 36,8 x 10 cm. Tämän turvapostilaatikon valmistuksessa on käytetty huolellisesti korkealaatuista inoksia, yhdistäen tyylikkyyden ja kestävyyden, mikä tekee siitä täydellisen lisän mihin tahansa moderniin julkisivuun.
Sen tilava sisätila mahduttaa helposti kirjeesi ja pienet paketit varmistaen, että ne pysyvät kuivina ja suojattuina. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pinta ei ainoastaan näytä tyylikkäältä, vaan tarjoaa myös erinomaisen suojan huonoa säätä vastaan, mikä antaa mielenrauhaa.
Asentaminen käy käden käänteessä esiporattujen kiinnitysreikien ansiosta, ja lukittava etuovi lisää turvaa. Tee postin hakemisesta miellyttävä kokemus moitteettoman muotoilun ja vankan toiminnallisuuden avulla.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG50001 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 368 mm |
| De hoogte van het product | 365 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 2250 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 35,8 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |