
BRIEVENBUS IBIZA INOX -postilaatikko tarjoaa tyylikkään ja tukevan ratkaisun ruostumattomasta teräksestä valmistetulla ulkopuolellaan. Mitat ovat 36 x 26 x 8 cm, joten se sopii helposti mihin tahansa tilaan ja yhdistää tyylikkyyden ja käytännöllisyyden.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, IBIZA INOX sopii täydellisesti erilaisiin sääolosuhteisiin ja pitää postisi turvassa ja kuivana. Sen minimalistinen design sopii vaivattomasti moderniin arkkitehtuuriin ja tuo ripauksen nykyaikaa ulkotiloihisi.
Sen tilava sisätila voi säilyttää useita kirjeitä ja pieniä paketteja, mikä tekee siitä ihanteellisen päivittäisten postien tarpeisiin. Ruostumattoman teräksen hienovarainen kiilto kestää ruostetta ja säilyttää kiillotetun ilmeen vähäisellä ylläpidolla.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG40004 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 260 mm |
| De hoogte van het product | 360 mm |
| Productbreedte | 80 mm (millii) |
| Tuotteen paino | 1521 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Etuosa |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23,5 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |