
Tämä L-muotoinen taipuisa PCB-liitin on täydellinen ratkaisu kompakteihin piirikaaviosuunnitelmiin, kiitos sen 8 mm leveyden ja yksivärisyyden. Tarkkuudella valmistettu liitin tarjoaa kestävän suorituskyvyn monissa elektroniikkasovelluksissa.
Edut ja tekniset tiedot:
Sovelluksia löytyy kaikesta yksinkertaisista tee-se-itse-projekteista monimutkaisiin ammattilaispiiriasennuksiin. Ne toimivat monipuolisena linkkinä komponenttien välillä, aivan kuin hyvin synkronoitunut tanssipari, joka tukee moitteettomasti monimutkaisia liikkeitä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON15 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 16 mm |
| De hoogte van het product | 1 mm |
| Productbreedte | 16 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | L-muoto |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | "4 A" translates informally to Finnish as "4 A". If you meant to include context or surrounding sentences for translation, please provide more text! |
| Led-nauhan väri tyyppi | Yksinkertainen |