
Alumiininen työkalulaukku, jonka mitat ovat 360 x 220 x 250 mm, tarjoaa 19,8 litran säilytystilan, ja on täydellinen erilaisten työkalujen järjestyksessä pitämiseen.
Tämä kompakti mutta kestävä kotelo on pyöristetty kulmista, mikä tekee sen kuljettamisesta helppoa ja kestävyyden varmistamisesta. Irrotettavien väliseinien ansiosta voit järjestellä sisällön mieleiseksesi, sopien tarpeisiisi ja lisävarusteisiin.
Lisäturvallisuuden vuoksi kotelossa on kaksoisavaimet, jotka suojaavat työkalujasi luvattomalta käytöltä. Se on loistava ratkaisu niille, jotka etsivät luotettavia ja joustavia säilytysvaihtoehtoja.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819-2 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 220 mm |
| De hoogte van het product | 250 mm |
| Productbreedte | 360 mm |
| Tuotteen paino | 3150 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 342 mm |
| Sisäinen syvyys | 208 mm |
| Inwendige korkeus | 235 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 19,8 litraa |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 5 kg |
| Pyörillä | ei |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Päättynyt |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 5 |
| Materiaali | Alumiini |