
Maksimoi energiatehokkuutesi tällä 8-pistorasian jatkojohdolla, jossa on integroitu kytkin ja vahva ylikuormitussuoja. Tyylikkäässä mustassa jatkojohdossa on maadoitustappi, mikä takaa sekä turvallisuuden että esteettisen viehätyksen.
Nauti saumattomasta ja samanaikaisesta yhteydestä monilla laitteilla ilman sähköpiikkien pelkoa. Sen kompakti design tekee siitä täydellisen sekä kotiin että toimistoon. Sopii kaikenlaisten laitteiden, kuten läppärilaturien ja lamppujen, kytkemiseen ja yksinkertaistaa tekniikkajärjestelysi.
Sisäänrakennettu kytkin tarjoaa helpon hallinnan kaikille liitetyille laitteille, auttaen säästämään energiaa ja parantamaan mukavuutta. Ylikuormitussuojan ansiosta se varmistaa, että elektroniikkasi ovat suojassa mahdollisilta sähkövaaroilta.
| Brändi | Perel |
| Malli | EWS8B |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 38,5 cm |
| Tuotteen paino | 440 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 8 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 8 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |