
Tämä 4-pistorasian jatkojohto, jossa on 5 metrin kaapeli klassisessa valkoisessa värissä, tarjoaa luotettavaa liitettävyyttä ja kätevyyttä. Jokainen pistorasia on maadoitettu, mikä varmistaa sähköisten laitteidesi optimaalisen turvallisuuden.
Lisää tuottavuutta kytkemällä useita laitteita samanaikaisesti työtilaasi tai muuta viihdekokoonpanosi helposti.
Pitkä kaapeli tekee siitä täydellisen kaukana olevien pistorasioiden saavuttamiseen tai huoneen sisustukseen sulautumiseen, yhdistäen tyylin ja turvallisuuden.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4WN-5 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 6 cm |
| De hoogte van het product | 8 cm |
| Productbreedte | 26 cm |
| Tuotteen paino | 685 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3500 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Materiaali | Muovi |