
Muunna virtaliitännät vaivattomasti Verloopkabel van Schukostekker naar CEE-Contraststekker -adapterikaapelilla. Tämä adapterikaapeli yhdistää tavalliset Schuko-pistokkeet ja CEE-pistorasiat sujuvaan energiansiirtoon.
Rakennettu kestävistä ja laadukkaista materiaaleista kestävyyttä ja turvallisuutta silmällä pitäen, se tukee raskaita laitteita, mikä tekee siitä ihanteellisen työpajoille, tapahtumille ja ulkoilma-aktiviteeteille. Olipa kyseessä sitten asuntovaunun virran kytkeminen tai teollisuuslaitteiston yhdistäminen, tämä kaapeli varmistaa luotettavan suorituskyvyn joka kerta.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEC |
| Kaapelin pituus | 0,4 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 258 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G1.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |