
Koe saumaton yhteys meidän 4-pistorasian jatkojohdolla, joka on suunniteltu tehokkuuteen ja käytännöllisyyteen. Neliönmuotoinen muotoilu takaa kompaktin istuvuuden mihin tahansa paikkaan ja helposti sopii erilaisille laitteille.
Varustettu 1,5 metrin kaapelilla, se tarjoaa joustavuutta sijoitteluun ja parantaa ulottuvuutta. Valkoinen pinta sulautuu vaivattomasti mihin tahansa ympäristöön, kotitoimistosta olohuoneeseen.
Tässä jatkojohdossa on kynämaadoitus, joka lisää turvallisuutta vähentämällä sähköiskujen riskiä. Ylijännitesuoja suojaa arvokkaita elektroniikkalaitteitasi odottamattomilta jännitepiikeiltä.
Olipa kyseessä kotisi viihdejärjestelmän pyörittäminen tai tärkeimpien kodinkoneiden tukeminen, tämä monikäyttöinen jatkojohto hoitaa homman luotettavasti. Laadukkaat materiaalit takaavat pitkäikäisen suorituskyvyn ja kestävyyden.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB22 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24,5 cm |
| De hoogte van het product | 6 cm |
| Productbreedte | 16 cm |
| Tuotteen paino | 336 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Maksimaalinen sähköteho | 3680 W |
| Materiaali | Muovi |