
Koe saumaton liitettävyys tällä 4-paikkaisella jatkojohdolla, joka on suunniteltu pitämään laitteesi ladattuina ja järjestyksessä. Sen tyylikäs musta muotoilu täydentää mitä tahansa ympäristöä, parantaen sekä ulkonäköä että toimivuutta.
Tekniset tiedot:
Edut:
Olitpa sitten työpöydän ääressä tai työpöydän alla, tämä monipuolinen virtaratkaisu vastaa erilaisiin sähköntarpeisiin, tuoden mukavuuden ja turvallisuuden yhteen pakettiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4BLN-5 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 7 cm |
| Productbreedte | 27 cm |
| Tuotteen paino | 656 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Musta |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |