
Tämä 20-metrinen jatkojohto kahdella maadoitetulla pistorasialla on suunniteltu ulkokäyttöön, tarjoten luotettavaa virransyöttöä missä ikinä tarvitsetkin. Sen kestävä musta vaippa takaa säänkestävyyden, joten se on ihanteellinen puutarhatyökaluille tai ulkovalaistukseen.
Sisältää tukevan 3G2.5-kaapelispesifikaation, joka tukee helposti tehokkaita laitteita, varmistaen tehokkaan energiavirran. Maadoitetut liittimet parantavat turvallisuutta, vähentäen sähköiskun riskiä. Olipa kyseessä ruohonleikkuri tai juhlakoristeet, tämä jatkojohto tarjoaa tasaisen suorituskyvyn pitkillä etäisyyksillä.
| Brändi | Perel |
| Malli | EGEC25220G |
| Kaapelin pituus | Sure, can you please provide the text you'd like translated to Finnish? |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Vihreä |
| Tuotteen paino | 4865 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Lisämateriaalia | Ostaja |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN 3G2.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 2 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 2 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |