
Korota ulkotilasi Zonnezeililla, monikäyttöisellä suorakulmaisella aurinkopurjeella, joka on kooltaan 4 x 3 metriä ja upean terrakotan värinen. Suunniteltu suojaamaan haitallisilta UV-säteiltä, tämä toiminnallinen osa tarjoaa tyylikkään ja käytännöllisen ratkaisun aurinkoisille alueille.
Valmistettu kestävästä, säänkestävästä kankaasta, tämä aurinkopurje on täydellinen puutarhoihin, terasseille ja uima-allasalueille. Sen yksinkertainen asennusprosessi tarvitsee vain tukevat kiinnityspisteet luotettavan toiminnan takaamiseksi. Oli kyseessä sitten kesäinen grillijuhla tai rauhallinen iltapäivä, luo se viileän, varjoisan keitaan.
Käyttämällä korkealaatuisia ruostumattomasta teräksestä valmistettuja D-renkaita, telttakatos on vakaa ja kestävä. Helppo puhdistaa ja ylläpitää, tämä aurinkopurje yhdistää kauneuden ja käytännöllisyyden saumattomasti, lisäten ulkotilasi tunnelmaan ripauksen syvää väriä ja suojapeitettä.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4430TR |
| Primaarivärit | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1950 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Pronssinruskea |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 300 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 400 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |