
ZONNEZEIL - DRIEHOEK on monikäyttöinen aurinkopurje, joka on suunniteltu tarjoamaan optimaalista auringonsuojaa. Sen mitat ovat 3,6 x 3,6 x 3,6 metriä, mikä tarjoaa runsaasti peittoa ulkotiloihin. Terrakotan väri lisää ripauksen eleganssia, sulautuen saumattomasti luonnonmaisemaan.
Valmistettu kestävistä, säänkestävistä materiaaleista, joten se kestää pitkään UV-säteitä ja vaativia sääolosuhteita vastaan. Helppo asentaa vahvistettujen reunojen ja tukevaan ruostumattomasta teräksestä tehtyjen D-renkaiden ansiosta pysyy paikoillaan ja vakaana jännityksen alla.
Ihanteellinen terasseille, puutarhoihin ja uima-allasalueille, tämä aurinkopurje luo viileän ja mukavan ympäristön. Sen hengittävä kangas mahdollistaa ilmankierron, mikä vähentää lämpötilaa sen alla. Muuta ulkona oleskelu- tai ruokailukokemuksesi tyylikkääksi ja toimivaksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360TR |
| Primaarivärit | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 1150 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Pronssinruskea |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |