
ZONNEZEIL DRIEHOEK, mitoiltaan 5 x 5 x 5 metriä, tarjoaa monipuolisen ja tyylikkään ratkaisun varjostettujen ulkotilojen luomiseen. Sen siniharmaa väri sopii mihin tahansa ympäristöön, tarjoten sekä eleganssia että toiminnallisuutta.
Helppoon asennukseen suunniteltu, tämä kolmion muotoinen aurinkopurje sopii täydellisesti terasseille, puutarhoihin tai uima-allasalueille. Kestävä kangas kestää haalistumista ja sääolosuhteita, mikä takaa pitkäikäisyyden ja UV-suojan.
Sen vankka rakenne kestää kohtuullisia tuuliolosuhteita, kun taas kevyt muotoilu tekee siitä helpon varastoida ja kuljettaa. Käytä sitä yksittäisenä suojana tai yhdistä useita purjeita luodaksesi oman tyylisi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3500BG |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1900 g käännetään suomeksi epävirallisesti muodossa "1900 g". |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |