
WEERSTAND 25W 15E lankavastukset tarjoavat vahvaa suorituskykyä vaikuttavalla 25W tehonkäsittelykyvyllä, mikä tekee niistä täydellisiä jatkuviin suurtehosovelluksiin. Ne on sijoitettu kompaktin anodisoidun alumiinisen jäähdytyslevyn sisään, joten ne hajottavat lämpöä tehokkaasti.
Hyödyt sisältävät kestävän johdelankarakenteen, parannetun lämpöhallinnan ja luotettavan vastuksen pitkällä aikavälillä. Ihanteellinen käytettäväksi virtalähdepiireissä, moottorinohjaimissa ja äänilaitteissa, joissa tarvitaan vakaata tehonhajontaa.
Tarkkuudella ja kestävyydellä nämä vastukset varmistavat vakauden vaativissa olosuhteissa, kuten maratoonari, joka pitää vauhtinsa ilman ylikuumentumista. Kokeile tehokkuutta ja luotettavuutta kompaktissa paketissa.
| Brändi | RB |
| Malli | RG15E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |