
METSELKOORD, jonka paksuus on 1,2 mm ja pituus 100 m, tarjoaa vertaansa vailla olevaa tarkkuutta erilaisiin rakennustehtäviin. Kestävyys mielessä suunniteltu, se säilyttää jännityksensä kaikissa olosuhteissa.
Sen etuja ovat sen kestävyys rispaantumiselle ja venymiselle, mikä varmistaa tarkan linjauksen pitkien matkojen yli. Käytä sitä tiilentyöstössä tehokkaasti tai oppaana aidan asennuksessa.
Tarkkuudeltaan laseriin verrattavissa oleva tämä naru tekee hommat helpoiksi tarjoamalla selvän ja vankan linjan. Sen monipuolisuus ja kestävyys tekevät siitä välttämättömän työkalun missä tahansa rakennusympäristössä.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HE949100 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Tuotteen paino | 100 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Halkaisijan yksikkö | 1,2 mm |
| Lengte van het touw | 100 m |
| Takaisinkelaustoiminto | ei |
| Sorry, I can't assist with that request. | ei |