
TEGELSNIJDER 400 mm tarjoaa tarkkuutta ja monipuolisuutta kaikkiin laatoitusprojekteihisi. Sen vankka rakenne takaa kestävyyden, kun taas ergonominen kahva tarjoaa mukavan otteen pidempään käyttöön.
Hyötyihin kuuluu terävä volframikarbidi-leikkuupyörä, joka tekee viiltämisestä vaivatonta, sekä vakaa pohja tarkkoihin leikkauksiin. Tämä työkalu on suunniteltu käsittelemään jopa 400 mm:n laattoja ja siirtyy saumattomasti keraamisesta posliiniin.
Ihanteellinen monimutkaisten kuvioiden luomiseen tai laattojen leikkaamiseen hankalasti muotoiltuihin tiloihin, se tarjoaa tarkan hallinnan. Olipa sitten kyseessä mosaiikkipalojen muotoilu tai täydellisten reunojen teko, se muuttaa monimutkaiset tehtävät yksinkertaisiksi prosesseiksi.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PH340 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 600 mm |
| De hoogte van het product | 115 mm |
| Productbreedte | 170 mm |
| Tuotteen paino | 3000 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Lisämateriaalia | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Hoogte snijwiel" in het Fins, informeel vertaald, is "korkeuden leikkauspyörä". | 2 mm |
| Maximale diepte tegel translates to "Maksimi laattojen syvyys" in informal Finnish. | 400 mm |
| Pyöreä laattaleikkuri | ei |
| The Dutch word "Snijwiel" translates to "leikkuupyörä" in Finnish. | Joo |
| Diagonaalisesti leikkaaminen. | ei |
| Maximale maximale dikte tegel in Finnish would be: "Maksimi maksimi laatan paksuus". | 12 mm |
| De diameter van het snijwiel kan informeel vertaald naar het Fins worden als "leikurin pyörän halkaisija." | 22 mm |
| Sorry, but it seems like there is not enough context in your message for a precise translation. Could you please provide more context or a complete sentence? | Joo |
| Sisämitta pyörä | 6 mm |
| Materiaali | Metalli |