
Meidän vesitiivis naisten 3-pinninen liitin takaa luotettavan suorituskyvyn jopa kaikkein haastavimmissa olosuhteissa. Huolellisesti rakennettu liitin muodostaa läpäisemättömän suojan kosteutta vastaan, suojaten yhteyksiäsi kovimmissa ympäristöissä.
Hyödyt sen vahvasta vedenkestävästä muotoilusta, joka tekee siitä täydellisen sekä sisä- että ulkoasennuksiin. Käytitpä sitä sitten venevarusteissa tai teollisuuskoneissa, se tarjoaa saumattoman yhteyden minimaalisella huollolla.
Koe kestävyys ja toimivuus tämän korkealaatuisen komponentin kanssa, joka on räätälöity vastaamaan tiukkoja vaatimuksiasi ja pitämään toiminnot sujuvina ilman keskeytyksiä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | CUF3W |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2,5 cm |
| De hoogte van het product | 9 cm |
| Productbreedte | 7 cm |
| Tuotteen paino | 22 g |
| IP-arvo | IP68 |
| Halkaisijan yksikkö | 26 mm |
| Lisämateriaalia | Messinki, EPDM eteenipropeenidieenimonomeeri |
| Määrä Yhteyksiä | 3 |
| Sähkövirta | 10 A |
| Eristysvastus VDC | 500 MΩ |
| Tyyppi connectie | "Voor lassen" in Finnish would be "Ennen hitsausta." |
| Vedenkestävä | Joo |
| Yhteysvastus | 5 MΩ |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Ennen käyttöä kanssa | CUM3W: VESITIIVIS MIESTEN MULTIPISTOKELIITIN - 3 PINTÄ |
| Maksimi kaapelin halkaisija (mm) | 8,5 mm |
| Minimikabelläpimitta (mm) | 6,5 mm |
| "Doorslagspanning" can be translated informally to Finnish as "läpilyöntijännite". | 1000 V |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Nylon |